Serial
Name
Honors
Country
Digital Section
Total Digital Images
Payment
1 MIRANDA SIU Canada 5 20
2 CHARLES STRICKER USA 3 12
3 STEPHAN LABUSCHAGNE Australia 2 8
4 RHODRI PHILLIPS Wales 5 20
5 MARTIE LABUSCHAGNE FAPS Australia 2 8
6 JIN FAN USA 5 20
7 KIM-PHENG SIM Singapore 5 20
8 ASHOK KUMAR India 3 12
9 THAN SINT Singapore 4 16
10 MARC ANAGNOSTIDIS GMPSA/S,APSA,EFIAP France 1 4
11 GOTTFRIED CATANIA AFIAP PPSA GPU CR4 VIP2 Malta 5 20
12 ANGELA POGGIONI AFIAP USA 4 16
13 GIAP CHIU TEO GMPSA/P,SPSA,EFIAP/P,GPUCR5 Singapore 5 20
14 MICHAEL BRAY QPSA Wales 5 20
15 FRANCIS NICOLL GMPSA Belgium 5 20
16 AMAL ALAMEER EFIAP,EPSA,BPSA,GPU.HERMES Saudi Arabia 5 20
17 H. W. CHAN GMPSA/S, FRPS, EFIAP/D3 Hong Kong 5 20
18 NAY LIN Myanmar 5 20
19 GUY B SAMOYAULT MFIAP APSA GMPSA France 5 20
20 SHU CHEUK GMPSA/B USA 5 20
21 SHARIFA KHATRI MPSA, MICS, MIUP, FSWAN, FFIP, F India 4 16
22 HANK KO USA 4 16
23 VINCENZO DI PANFILO AFIAP Italy 5 20
24 BOO SUM ROBERT CHOY Hong Kong 5 20
25 JEAN CLAUDE BACLE MFIAP_EFIAP-P_GMPSA France 5 20
26 DILIP PATEL G.APS USA 3 12
27 GAUTAM CHAKRABORTY India 3 12
28 BOB DEVINE MPSA2, EFIAP/D2 England 3 12
29 PETER TEUSCHEL MPSA, GPU VIP 2, GPU APHRODITE, Germany 5 20
30 KATIE MAK Canada 5 20
31 ROBIN LUO Canada 5 20
32 DAVID SPINKS Scotland 5 20
33 FAISAL ALLOUGHANI Kuwait 3 12
34 JEN-CHIEH CHANG Taiwan 5 20
35 YUE YEE WONG Hong Kong 5 20
36 PETER LEE Canada 5 20
37 NANCY LEE Canada 3 12
38 FLORENTINO MOLERO GUTIERREZ AFIAP-QPSA-GPU CR2_VIP2-ACEF Spain 2 8
39 AYE CHAN MYAT THU Myanmar 5 20
40 AJAR SETIADI Indonesia 5 20
41 HERDIS HALVAS-NIELSEN MPSA, CR4, WPAI BRONZE Germany 5 20
42 KLAUS SCHWINGES EFIAP/P MPSA Germany 5 20
43 LEWIS K. Y. CHOI GMPSA, EFIAP/S, ESFIAP Hong Kong 5 20
44 PRATEEK AGARWAL AFIAP India 5 20
45 WOLFGANG SCHWEDEN Germany 5 20
46 JAN-THOMAS STAKE MFIAP, GMPSA, EFIAP/D3 Sweden 3 12
47 JR SCHNELZER FPSA, MPSA AFIAP USA 4 16
48 BERND STOFFL EFIAP Australia 3 12
49 ROY KILLEN GMPSA/B, EFIAP Australia 5 20
50 PAOLO STUPPAZZONI A.F.I/TRE STELLE-AFIAP Italy 5 20
51 MICHAEL TRAN APSA; PPSA USA 5 20
52 ETIENNE KINNAER Belgium 5 20
53 IGOR LANDER EFIAP/B, EPSA Ukraine 3 12
54 JEFF MCDONALD QPSA USA 2 8
55 KAI ZHENG China 5 20
56 DANLEI YE GMPSA,AFIAP,ARPS Canada 5 20
57 BOB CHIU MPSA2,ARPS,AFIAP USA 4 16
58 HELEN WALKER EPSA Australia 5 20
59 ARNALDO PAULO CHE Hong Kong 5 20
60 CHIN TZU WENG Taiwan 4 16
61 JILL LAM Canada 5 20
62 DRE VAN MENSEL E.FIAP/PL M.FIAP GMPSA/B Belgium 1 4
63 GUO JIANG OU MPSA, EFIAP USA 5 20
64 XIN XIN LIANG EPSA, AFIAP USA 5 20
65 HUNG HO M.PSO OF THE PHOTOGRAPHIC SOCIET USA 5 20
66 CHING-HSIUNG LEE EFIAP,EPSA Taiwan 5 20
67 RENE VAN ECHELPOEL PPSA Belgium 2 8
68 MINH NGUYEN PPSAQ USA 5 20
69 VOLKER MEINBERG GMPSA/S, GPU-CR4, HON.FWPAI Germany 5 20
70 TREVOR HARVEY Northern Ireland 3 12
71 ANDREW KURCHEY APSA USA 3 12
72 LEE ENG TAN AFIAP, MPSA, MPSA2 Singapore 5 20
73 SOPHIE POUILLON R ISF 1 France 3 12
74 VASILIS KAZEPIDIS EFIAP/S ,GPU CR3 ,GPU VIP1 ,C*MO Greece 5 20
75 TERRY GOOLEY EFIAP PPSA FAPS Australia 3 12
76 XIAOMEI XU China 3 12
77 HEIN HTET ZEUS, ARPS, MPSA2 Singapore 3 12
78 BETTY CHAN Canada 5 20
79 DAVE AIRSTON LRPS, CPAGB England 3 12
80 HUI-YU OU AFIAP Taiwan 5 20
81 KOICHI SATO Japan 5 20
82 COLIN BRADSHAW England 5 20
83 HARISH NN India 3 12
84 MATHIEU DE BOSSCHER PPSA Belgium 3 12
85 GILLIAN STEYN BPE2* England 5 20
86 RONALD WILSON EPSA USA 3 12
87 VENKATESH BS GPU CR2, AAPG, HON.FTR India 5 20
88 TRUDY RUNYAN APSA, USA 3 12
89 KORNELIA DAKOVIC SVAJCER Serbia 5 20
90 TIM GILBERT LRPS PPSA England 5 20
91 GIORGOS TSIGKAS EFIAP Greece 5 20
92 MASSIMO TOMMI MPSA, EFIAP/B, GPU CR4 VIP4 Italy 5 20
93 SRIKANTA H. BYAKOD India 3 12
94 JUSSI HELIMAKI EFIAP/B Finland 5 20
95 HEINZ PEKS EFIAP Germany 5 20
96 H S BYAKOD HON FBCA, HON FTR India 3 12
97 SEBASTIAN KUCZYNSKI Poland 5 18
98 THUY PHUONG TRAN USA 5 20
99 KATHERINE WONG Canada 5 20
100 LISA LAW Australia 5 20
101 THAN NGUYEN E.FIAP/P EPSA Vietnam 5 20
102 JUAT ENG CHAM Malaysia 4 16
103 MICHAEL BRAUNSTEIN USA 5 20
104 PHILLIP KWAN GMPSA/P, GPSA, FRPS Canada 5 20
105 BARUN SINHA India 5 20
106 BAN DUONG USA 4 16
107 AJIT HUILGOL ARPS India 3 12
108 LE HUU THIET Vietnam 5 20
109 VARUNI DE SILVA AFIAP, QPSA Sri Lanka 4 16
110 MARLENE CHAITRA Australia 5 20
111 KOSTAS CHALKIADAKIS EFIAP/P, MPSA2, UPU CR4 Greece 5 20
112 DAVID WILSON South Africa 5 20
113 JOAQUIN SALINAS D ANGLADA EFIAP - PSA 5 START * * * * * Spain 4 16
114 JUAT MUI CHAM Malaysia 3 12
115 RICHARD ATKINSON England 4 16
116 NORBERT BRENNICH Germany 5 20
117 THEKLA GAVRIEL Cyprus 5 20
118 STEFAN ODENBACH PPSA Germany 1 4
119 WALLY CANNON EFIAP, MPSA2, MAPS Australia 5 20
120 RAJAT BASU AFIAP India 5 16
121 URS JENZER AFIAP Switzerland 4 16
122 ZHICAI REN China 3 12
123 ANDREAS IERIDES QPSA, EFIAP Cyprus 5 20
124 CHING CHING CHAN AFIAP Hong Kong 5 20
125 SUMIT MUKHERJEE India 5 15
126 LARRY MARS EPSA USA 3 12
127 CHRIS WHITTY England 5 20
128 MARC CHAMBRE EFIAP EPSA France 3 12
129 JANOS EIFERT EFIAP/B, ESFIAP, EPSA Hungary 1 4
130 IANNIS SKOTINIOTIS EFIAP/G, GPU CR2, EHPS Greece 5 20
131 NORMAN JOHNSON USA 3 12
132 DON FUNDERBURG LAZYLIONPHOTOGRAPHY USA 3 12
Name
Payment
MIRANDA SIU
CHARLES STRICKER
STEPHAN LABUSCHAGNE
RHODRI PHILLIPS
MARTIE LABUSCHAGNE
JIN FAN
KIM-PHENG SIM
ASHOK KUMAR
THAN SINT
MARC ANAGNOSTIDIS
GOTTFRIED CATANIA
ANGELA POGGIONI
GIAP CHIU TEO
MICHAEL BRAY
FRANCIS NICOLL
AMAL ALAMEER
H. W. CHAN
NAY LIN
GUY B SAMOYAULT
SHU CHEUK
SHARIFA KHATRI
HANK KO
VINCENZO DI PANFILO
BOO SUM ROBERT CHOY
JEAN CLAUDE BACLE
DILIP PATEL
GAUTAM CHAKRABORTY
BOB DEVINE
PETER TEUSCHEL
KATIE MAK
ROBIN LUO
DAVID SPINKS
FAISAL ALLOUGHANI
JEN-CHIEH CHANG
YUE YEE WONG
PETER LEE
NANCY LEE
FLORENTINO MOLERO GUTIERREZ
AYE CHAN MYAT THU
AJAR SETIADI
HERDIS HALVAS-NIELSEN
KLAUS SCHWINGES
LEWIS K. Y. CHOI
PRATEEK AGARWAL
WOLFGANG SCHWEDEN
JAN-THOMAS STAKE
JR SCHNELZER
BERND STOFFL
ROY KILLEN
PAOLO STUPPAZZONI
MICHAEL TRAN
ETIENNE KINNAER
IGOR LANDER
JEFF MCDONALD
KAI ZHENG
DANLEI YE
BOB CHIU
HELEN WALKER
ARNALDO PAULO CHE
CHIN TZU WENG
JILL LAM
DRE VAN MENSEL
GUO JIANG OU
XIN XIN LIANG
HUNG HO
CHING-HSIUNG LEE
RENE VAN ECHELPOEL
MINH NGUYEN
VOLKER MEINBERG
TREVOR HARVEY
ANDREW KURCHEY
LEE ENG TAN
SOPHIE POUILLON
VASILIS KAZEPIDIS
TERRY GOOLEY
XIAOMEI XU
HEIN HTET
BETTY CHAN
DAVE AIRSTON
HUI-YU OU
KOICHI SATO
COLIN BRADSHAW
HARISH NN
MATHIEU DE BOSSCHER
GILLIAN STEYN
RONALD WILSON
VENKATESH BS
TRUDY RUNYAN
KORNELIA DAKOVIC SVAJCER
TIM GILBERT
GIORGOS TSIGKAS
MASSIMO TOMMI
SRIKANTA H. BYAKOD
JUSSI HELIMAKI
HEINZ PEKS
H S BYAKOD
SEBASTIAN KUCZYNSKI
THUY PHUONG TRAN
KATHERINE WONG
LISA LAW
THAN NGUYEN
JUAT ENG CHAM
MICHAEL BRAUNSTEIN
PHILLIP KWAN
BARUN SINHA
BAN DUONG
AJIT HUILGOL
LE HUU THIET
VARUNI DE SILVA
MARLENE CHAITRA
KOSTAS CHALKIADAKIS
DAVID WILSON
JOAQUIN SALINAS D ANGLADA
JUAT MUI CHAM
RICHARD ATKINSON
NORBERT BRENNICH
THEKLA GAVRIEL
STEFAN ODENBACH
WALLY CANNON
RAJAT BASU
URS JENZER
ZHICAI REN
ANDREAS IERIDES
CHING CHING CHAN
SUMIT MUKHERJEE
LARRY MARS
CHRIS WHITTY
MARC CHAMBRE
JANOS EIFERT
IANNIS SKOTINIOTIS
NORMAN JOHNSON
DON FUNDERBURG